MUDr. Náplava Robert, Ph.D.

vedoucí lékař

Vedoucí lékař, zakladatel. Husákovo dítě, kůň tažný. Hrdě se hlásí ke svým valašským kořenům, ale Hanáky má taky rád. Začal pěkně od piky na okresní interně v Kroměříži, pak šel do Zlína a pak do Olomouce. I když pracuje pro Lunacor, stále si udržuje klinický kontakt. Poznal i medicínu za hranicemi naší země. Mimochodem tady na Moravě to děláme fakt dobře. Všude, kde pracoval, poznal hodně šikovných lékařů, kteří mu pomáhají řešit složitější problémy našich pacientů. Miluje bílá vína a snad i proto svůj volný čas věnuje "boji s nadváhou", proto hodně času tráví na svém oblíbeném silničním či horském kole.


Atestace z Kardiologie, Angiologie, Interního lékařství a Tělovýchovného lékařství. Funkční licence: Invazivní a intervenční kardiologie, Diagnostická invazivní kardiologie, Transesofageální echokardiografie. Je členem týmu invazivních kardiologů, který zajišťuje péči pro pacienty s akutním infarktem myokardu pro celý Olomoucký kraj.

MUDr. Vlčková Dagmar

zástupce vedoucího lékaře

Zástupce vedoucího , pracuje u nás od vzniku našeho pracoviště. Umí si poradit v zátěžových situacích, ve kterých by jiní už dávno skončili. Začínala na okresní interně v Kroměříži. Od roku 2008 pracuje v Lunacoru, má tři atestace a jako internistka se více specializuje na cukrovku a sportovní medicínu.


Atestace z Diabetologie, Interního a Tělovýchovného lékařství.

MUDr. Vlastimil Černíček

kardiolog

MUDr. Gřiva Martin

kardiolog

Zkušený kardiolog. Nejenom léčí, ale také učí mediky na fakultě a skládá hudbu.


Atestace z Kardiologie a Interního lékařství. Funkční licence: Invazivní a intervenční kardiologie, Diagnostická invazivní kardiologie. Nejlepší zdravotník roku Zlínského kraje 2016.

MUDr.Vykypěl Tomáš

kardiolog

Kardiolog, u nás se zaměřuje na kontroly kardiostimulátorů

MUDr. Fedorco Marian, Ph.D.

kardiolog

Kardiolog, u nás se zaměřuje na kontroly kardiostimulátorů

MUDr. Náplavová Pavlína

kožní lékařka

Kožní lékařka

MUDr. Klobučnik Maroš

praktický lékař

Praktický lékař, který získal své první zkušenosti na interním oddělení v Kroměříži. Systematický, výborné analytické myšlení, příznivec digitálních technologií, podílel se na vzniku našich stránek.

MUDr. Marek Vícha

kardiolog

Kardiolog se zkušenostmi z klinických pracovišt v Olomouci.

Alena Surá

sestra

Pokud máte špatné žíly, tak musíte za Alenkou. Napíchne i tu nejmenší žilku. Možná proto, že začínala jako dětská sestra. Známe se už z dob,kdy jsme pracovali společně na kroměřížské interně.

Zlata Hložková

asistentka lékaře

Také s námi začínala na interně v Kroměříži. Pracuje u nás jako asistentka lékaře. Má velké srdce . Skvělá kuchařka. Gurmány překvapí její játrová paštička. Umí skvělou svíčkovou. Škoda, že jsme se nepotkali dřív.

Radana Štáblová

sestra

Zkušená a spolehlivá sestřička. Když přijdete na naše pracoviště do Otrokovic, tak Vás přivítá její úsměv. Nejen proto ji pacienti mají rádi.

Libuše Pohlreichová

sestra

Zdravotní sestra

Lucie Skácelová

sestra

Zdravotní sestra

MUDr. Mokrišová Bianka

praktická lékařka

Praktická lékařka , aktuálně na mateřské dovolené.